Lash Parade i Twoje rzęsy

Natura nie zawsze obdarza nas długimi, gęstymi rzęsami, które bez wątpienia są zgodnie z obowiązującym dzisiaj kanonem piękna atrybutem kobiecości. Jeśli jednak nie chcesz doczepiać sztucznych rzęs i raczej stawiasz na naturalność, wypróbuj Lash Parade. To innowacyjne serum do rzęs, którego działanie widać już po kilku dniach stosowania. Poznaj szczegóły.

Lash Parade – jak działa?

Aktywne składniki zawarte w Lash Parade wpływają pozytywnie na fazę wzrostu rzęs – wydłuża ją, przez co rzęsy mają więcej czasu na porost. Co więcej, serum wzmacnia rzęsy, stają się one nie tylko gęste i długie, ale również zdrowe. Osoby, które stosują Lash Parade, potwierdzają, że zauważyły również ich wyraźne przyciemnienie koloru. Czerń staje się bardziej intensywna.
Odżywione rzęsy to zasługa witamin i minerałów, które są zawarte w serum. Te pobudzają produkcję keratyny.

Lash Parade – efekty

Naukowcy, którzy opracowali wyjątkową formułę serum Lash Parade, potwierdzają, że kuracja przyczynia się do:

– wydłużenia i zagęszczenia rzęs o nawet 76%,
– wzmocnienia rzęs już w 14 dni,
– ograniczenia wypadania rzęs,
– odżywienia rzęs i pobudzania cebulek rzęs do wyrastania nowych,
– przyciemnienia rzęs.

Skład formuły Lash Parade

Szybkie i skuteczne działanie serum Lash Parade to zasługa skoncentrowanych składników aktywnych, które działają na rzęsy w różnym wymiarze. Producent zawarł w preparacie wysoko stężoną keratynę, która wzmacnia rzęsy i odbudowuje ich strukturę, hydrolizat Laurdimonium, który odpowiada za nawilżenie i wygładzenie rzęs czy kompleks Tripeptide GHK, który odpowiada za rewitalizację rzęs i pobudzanie cebulek włosowych do wzrostu.

Cechy produktu Ravestin

Typ: Suplement diety
Postać: Serum
Waga: 1,5 ml
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: Laderis

Opinie i komentarze

Ania z Węgrowa: „Stosowałam kurację naturalnym olejkiem rycynowym, ale rzęsy były po nim posklejane i tłuste, przez co niemożliwe stawało się ich odpowiednie wytuszowanie. Koleżanka poleciła mi Lash Parade i postanowiłam sprawdzić działanie tego serum. Rzeczywiście, pierwsze efekty zauważyłam po dwóch tygodniach. Dzisiaj stosuję kuracje już trzeci miesiąc i moje rzęsy zachwycają. Są długie, podkręcone, wyraźnie ciemniejsze”.

Karolina z Tomaszowa Lubelskiego: „Po rozmowie z zaufaną kosmetolog, postanowiłam nabyć Lash Parade. Byłam dosyć sceptycznie nastawiona o tego serum, zwyczajnie nie wierzyłam w jego działanie. Jeśli jednak ekspert go zachwala, zdecydowałam, że wypróbuję. Dzisiaj bardzo się z tego cieszę, bo nie muszę już wydawać pieniędzy na sztuczne przedłużanie rzęs, które zresztą osłabiały moje rzęsy. Z Lash Parade moje rzęsy są długie, gęste i intensywnie czarne. Polecam każdemu”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *