Grow Ultra

Słabe, łamliwe i mocno wypadające włosy to problem, który dotyka tak samo kobiety, jak i mężczyzn. Problem ten jest bardzo złożony, gdyż może wynikać z wielu czynników. Od uwarunkowań genetycznych po czynniki środowiskowe takie jak: nadmierny stres, niezdrowa dieta, polityka hormonalna. Rozwiązaniem problemu nadmiernego wypadania włosów jest serum Grow Ultra, które powoduje, że nasze włosy znowu wyglądają zdrowo i atrakcyjnie.

Grow Ultra jak działa?

Serum Grow Ultra jest innowacyjną mieszkanką składników, która ma za zadanie zatrzymać wypadanie włosów, tym samym wzmocnić je i doprowadzić do produkcji nowych https://shapeandbody.eu/pl/uroda/growultra/. Produkt ma konsystencje żelu, dzięki czemu lepiej się wchłania w skórę głowy, dogłębnie ją odżywiając i wzmacniając.

Grow Ultra efekty

Regularne stosowanie serum Grow Ultra powoduje:
– powstrzymanie przed nadmiernym wypadaniem włosów,
– stopniowy przyrost nowych,
– wzmacnia włosy, przez co stają się mniej łamliwe i zdecydowanie bardziej gęste.

Innowacyjna formuła Grow Ultra ma za zadanie przywrócić piękny wygląd naszym włosom, bez względu na rodzaj występującego problemu, związanego z ich wypadaniem. Nie ma to znaczenia, czy włosy są mało odżywione, wypadają przez permanentny stres lub problemy hormonalne. Preparat Grow Ultra pomaga odzyskać zdrowe włosy, w każdym z tych przypadków.

Skład formuły Grow Ultra

Preparat Grow Ultra jest w pełni naturalnym suplementem, pozyskiwanym jedynie z roślinnych składników. Nie zawiera substancji chemicznych i sztucznych barwników, które mogłyby powodować skutki uboczne. W jego składzie znajdują się ekstrakt z tarczycy bajkalskiej, który jest źródłem witaminy A, B, G oraz K, a także zawiera dużą dawkę magnezu, zapobiegając stanom zapalnym i łysieniu. Kiełki soi zawierają duża ilość przeciwutleniaczy, co wpływa na zapobieganie wypadaniu włosów. Natomiast kiełki młodej pszenicy regenerują i odżywiają skórę głowy i cebulki włosów, wspierając szybko ich porost.

Dzięki kofeinie poprawia się krążenie krwi, prowadząc do naprawy i szybszego porostu włosów. Innowacyjna formuła Grow Ultra ma w swoim składzie około trzydziestu różnych elementów, które gwarantują całkowitą odbudowę skóry głowy oraz cebulek włosowych.

Cechy produktu

Typ: Kosmetyk
Postać: Serum
Pojemność: 50 ml
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: RevitaPharma

Opinie i komentarze

„Po ciąży miałam spory problem z włosami. Były suche i łamliwe, w ogóle nie chciały się układać. Znalazłam w Internecie artykuł o serum Grow Ultra i postanowiłam spróbować. Po miesiącu stosowania moje włosy są gęste, zdrowe i zdecydowanie lepiej odżywione. Tego oczekiwałam. Świetnie się sprawdza”! Kasia, lat 31.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *